Nábytek na míru do domů a bytů

Pokud potřebujete nábytek do bytu nebo rodinného domu, můžete se na nás obrátit.

Máme zkušenosti s výrobou kvalitních kuchyní, ložnicí, koupelen, kdy klademe důraz především na praktické využití a vysoké náklady na zdravotně nezávadné, přírodní materiály a praktičnost vybavení.

Vyrobíme také pergoly a přístřeší pro auto.

Při práci spojujeme několik řemesel a dovedností. Nejen z kancelářského nábytku uděláme chytrý nábytek s wifi, elektro napájením, s integrovaným informačním systémem audio/video, navigačními systémy a s různými pohybovými funkcemi.

Výrobu si zajišťujeme kompletně sami od návrhů po realizaci, díky tomu náš zákazník dostane objednané dílo včas a ve stále stejné kvalitě.

Kuchyně

Máte atypický prostor, do kterého potřebujete kuchyň na míru? Vybrali jste si kuchyň na internetu, ale nikdo vám ji nevyrobí podle obrázku? Vámi oslovená firma zakázku nevyrobí včas, nebo má příliš vysokou cenu? Jste u nás správně.

Kuchyně vyrábíme v tradičním i moderním designu, vždy s použitím aktuálních postupů a s nejmodernějšími funkcemi – pojezdy, pomalé zavírání pantů, otevírání na dotyk, osvětlení – cokoli si vzpomenete.

Zavolejte nám a domluvte si bezplatnou konzultaci.

Ložnice, šatny, dětské pokoje

Zvolit si nábytek na míru má mnoho výhod – katalogy vás mohou inspirovat, nelimitují vaše nároky na barvu, velikost a vzhled. Nábytek je po instalaci klientovi domů pevný a přesný. Pokud se v průběhu používání rozhodnete pro úpravy, nebo budete chtít ještě něco navíc, stále budete zařizovat dům v jednotném stylu, takže se vám bude dobře bydlet.

Ložnice vyrábíme nejraději z přírodních materiálů, které jsou nejen vhodné pro spaní, ale také krásně voní.

Dětské pokoje umíme vyrobit tak, aby pokryly nároky na růst dítěte, tzn. aby byl dětský nábytek variabilní a sloužil dlouhá léta.

Šatna je základ každého velkého bytu či domu. Správně zvolené nasvícení a rozmístění úložných prostor udělá radost nejen ženám.

Pergoly, přístřeší pro auto

Vyrobíme pro vás dřevěné pergoly ke zdi u domu, ale i samostatně stojící modely pro umístění mimo stavbu. Pergoly zastřešíme, nebo zastíníme bezpečnostním sklem.

Všechny tyto typy dřevěných pergol Vám nabízíme:

– v různých velikostech a půdorysech,
– s různými typy povrchových úprav.

Nábytek pro zdraví

Námi vytvořený nábytek odpovídá pohybovým možnostem a rozměrům lidského těla. Vhodně konstruovaný nábytek kopíruje ergonomii těla klienta.

Stůl v pracovně, kuchyňská linka, nábytek pro děti – vše vyrábíme na míru našich klientů.

ERGONOMICKÝ NÁBYTEK NA MÍRU

Chcete nábytek, který jste našli v časopise, nebo na internetu? Na přání vyrobíme atypický nábytek v jakémkoli tvaru a velikosti.